17 Şubat 2020 Pazartesi

KOCAELİ 16°

KOCAELİ'DE BU HAFTA HAVA NASIL OLACAK ?

Kocaeli'de bu hafta hava nasıl olacak ?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Kocaeli'de bu hafta hava açık ve güneşli olacak. Zaman zaman bulutlu havanın etkili olacağını kentimizde haftalık olarak ortalama sıcaklık değerleri, 17 ila 29 derece arasında değişecek.

08 Eylül 2019 Pazar 14:58 GÜNCEL
Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Kocaeli'de bu hafta hava açık ve güneşli olacak. Kocaeli'de Eylül'ün ikinci haftasında güneş yüzünü göstermeye devam edecek.

9 Eylül Pazartesi günü en düşük sıcaklık 18 derece iken en yüksek sıcaklık 28 derece olacak. Nem oranı ise günlük olarak en düşük 47 en yüksek 88 seviyelerinde tahmin ediliyor. 

Haftanın en nemli günü Salı günü olması bekleniyor. 96 seviyelerine ulaşacak bu verinin yanı sıra en düşük sıcaklık 19 en yüksek sıcaklık ise 28 derece olarak ölçülecek. 

Hafta ortasında da durumda herhangi bir değişim gözlenmeyecek. En düşük sıcaklık 17 en yüksek sıcaklık 29 derece olarak öngörülüyor. 

Haftanın diğer günlerinde ise sıcaklık değerleri neredeyse eşit olarak ölçülüyor, En düşük sıcaklık 18 en yüksek sıcaklık 27 derece olarak thmin ediliyor. Nem oranı ise bu günler için en düşük 40 en yüksek 96 olarak öngörülüyor. 

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Gebze spotçular çarşısında çıkan yangın korkuttu

Gebze spotçular çarşısında çıkan yangın korkuttu