17 Şubat 2020 Pazartesi

KOCAELİ 16°

BUKET’İN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRECEKLER

Buket’in hayalini gerçekleştirecekler

İYİ Parti Derince Kadın Kolları Kocaeli Spastik Engelliler Derneğine yaptığı ziyaret sırasında tanıştığı Buket’in gelinlik hayalini gerçekleştiriyor.

08 Ağustos 2019 Perşembe 15:36 GÜNCEL

İYİ PartiDerince Kadın Kolları Başkanı Sevinç Akdemir başkanlığında bir heyet KocaeliSpastik Engelliler derneğine bir ziyarette bulunmuştu. Düzenlenen ziyaretteBuket isimli bir genç kızın en büyük hayalinin gelinlik giymek olduğununöğrenilmesi üzerine İYİ Parti Derince ilçe teşkilatı harekete geçti. İlçeteşkilatında yapılan istişareler sonucu Buket için temsili bir düğün organizeetme kararı alındı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan İYİ Parti DerinceKadın Kolları Başkanı Sevinç Akdemir “Güzel kızımızın ve onu sevgiyle, sabırla,bin bir emekle büyüterek bugünlere getiren babaannesinin en büyük hayaliBuketin gelinlik giymesiydi. Bizde bunu öğrenir öğrenmez İYİ Parti DerinceTeşkilatı olarak harekete geçtik. İlçe Başkanımız Sayın Selman Gürpınar’ınbüyük desteği ile hazırladığımız bu organizasyonda güzel kızımız Buketinmutluluğuna ortak olmak isteyen tüm halkımızı düğünümüze bekliyoruz.”İfadelerine yer verildi.

Buket içindüzenlenecek olan temsili düğün 9 Ağustos Cuma günü saat 19.00’da Derince ZübeydeHanım Kültür Merkezinde düzenlenecek.

 

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İzmit'te taksici müşterisine tecavüz etti!

İzmit'te taksici müşterisine tecavüz etti!