17 Şubat 2020 Pazartesi

KOCAELİ 16°

“BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİK GÜNLERİDİR”

“Bayramlar birlik ve beraberlik günleridir”

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan, yayınladıkları mesajda dini ve milli bayramların halkın mutluluk, birlik ve beraberlik duygularını en yüksek düzeyde yaşadıkları anlamlı günler olduğunu söyledi.

11 Ağustos 2019 Pazar 14:08 GÜNCEL

Kurban Bayramı nedeniyle yayınlananmesajda, her zaman bu mutlu günlerin coşkuyla kutlandığı hatırlatılarak, “Türkhalkı dini ve milli bayramlarda yaşanan coşkuyu hiçbir zaman kaybetmemiştir.Gelenek ve göreneklerine bağlı olan halkımız her zaman birlik ve beraberlikhavası içinde bayram mutluluğunu bir arada yaşamayı başarmıştır. Türk halkınınbu bağlılığını, ülkesine ve milli değerlerine olan sevgisini bozmayı kimsebaşaramamıştır. Bu bayram ve bundan sonra ki bayramlarda da aynı birlik veberaberlik içinde coşkuyla dolu olarak kutlamaların yapılmasını diliyoruz. Buanlamda yönetimdeki arkadaşlarımızın, üyelerimizin ve tüm halkımızın KurbanBayramını en içten dileklerimizle kutluyor, mutluluk dolu huzur dolu nicebayramlar diliyoruz” denildi.

 

Oda Başkanı Recep Öztürk, ilçe olarakesnafın ve iş adamlarının daha iyi bir bayram hazırlığı yapmaları,vatandaşların da ihtiyaçlarını karşılamaları için Panayır Günleri adı altındaetkinlikleri bu bayram da yaptıklarını hatırlatarak, “Esnaf Odamız vebelediyemiz ile koordineli olarak düzenlenen bu panayır günleri hem esnafımıza,hem de halkımıza faydalı olmaktadır” dedi.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

 Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”