17 Şubat 2020 Pazartesi

KOCAELİ 16°

BAŞKAN SÖĞÜT, “BİRLİKTE YAŞANIRSA GÜZEL VE ANLAMLIDIR”

 Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayımladı. Mesajına “Kurban Bayramının, kentimiz ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek başlayan Başkan Şener Söğüt, “İlimizden ve tüm coğrafyalardan Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

11 Ağustos 2019 Pazar 14:20 GÜNCEL

PAYLAŞMANINSİMGESİDİR

Sevginin,vefanın, sadakatin, fedakârlığın ve paylaşmanın simgesi olan Kurbanın ve KurbanBayramının anlamını çok iyi kavramalı ve buna göre bayramlarda hareketetmeliyiz. Bayramın coşku ve mutluluğu, insanlık ailesinin bütün üyeleriyle,bütün kardeşlerimizle birlikte yaşanabilirse güzeldir, anlamlıdır.

 

“SEVİNÇLEKARŞILAYACAĞIZ”

Zorgünlerden geçen; Filistin, Suriye, Yemen, Arakan, Myanmar ve Doğu Türkistan'damazlumlar üzerinde yaşanan zulümler elbet sona erecek, İslam dünyası olarakbayramları gözyaşı için de değil, sevinçle karşılayacağız. Bu vesileyle; hemşehrileriminKurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Başına mermi saplanan genç ameliyattan çıktı olayı anlattı

Başına mermi saplanan genç ameliyattan çıktı olayı anlattı