17 Şubat 2020 Pazartesi

KOCAELİ 16°

‘TEFECİDEN FARKI KALMAYAN CHP’Lİ AVUKAT’

‘Tefeciden farkı kalmayan CHP’li avukat’

CHP Gebze İlçe eski başkanlarından, bir dönem Gebzespor Kulüp Başkanlığı da yapan merhum Salim Durulmuş’un eşi Arzu Durulmuş, “CHP’li İlçe Başkanlığı yapmış ve Gebze’den bir avukat arkadaşımızın tefeciden hiç bir farkı kalmamış.” dedi.

10 Eylül 2019 Salı 15:54 GÜNCEL

CHP Gebzeİlçe eski başkanlarından, bir dönem Gebzespor Kulüp Başkanlığı da yapan merhumSalim Durulmuş’un eşi Arzu Durulmuş sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.CHP’li Arzu Durulmuş yaptığı açıklamada, “Çok üzüldüğüm için paylaşmak istedim.Herkes biliyor ki ben Bayramoğlu’nda doğdum Bayramoğlu’nda büyüdüm evlendimyine Bayramoğlu’nda oturdum. Eşimi kaybettikten sonra neredeyse 3 sene evimegiremedim. Sonra bir cesaretle evimde eşimin hatıralarıyla yaşamak isteyincedenemek istedim evimi tadilata soktum ben o dönemde iyi olmadığım için herşeyiyle babam ilgilendi malum ölümden sonra isim değişmek zorunda doğalgazaboneliği babamın üstüne geçmişti.

GEBZE’DEN BİR AVUKAT ARKADAŞIMIZ

Fakat evimegeçtikten sonra daha da kötü olduğum için avukatımın ve psikiyatri doktorumundoğrultusunda orası beni daha da kötü yaptığı için sattım başka bir eve geçtim.Evimi satalı 1 sene oldu. Önceden çok küçük bir fatura kalmış ve hiç birbildiri gelmemiş aboneliğimiz 1 sene önce başkasının üstüne geçtiği içinatlanmış. Bundan dolayı babama 1 sene sonra daha yeni bir ihtar name geliyor.Palgaz’dan değil avukattan ve bu avukat benim üyesi olduğum partiye mensup çokyakın ilişkilerimizin olduğu, eşimin onlara takılarak bunlar benim çekirgelerimdiye anlattığı her zaman her türlü destek verdiği, geçmiş dönemlerdeki seçimsürecinde İlçe Başkanlığı görevinden alındığı zaman en çok bizim destekverdiğimiz, yanında olduğumuz, Gebze’den bir avukat arkadaşımız.

AHDE VEFA KALMAMIŞ

Dünkendisini aradım beni ofisindekilere yönlerdi bu beni üzdü. Rakamda o kadarküçük ki ama öyle bir faiz koymuş ki bana göre bu avukat arkadaşımızıntefeciden hiç bir farkı kalmamış. İşin parasında değilim para çok önemli değilbeni üzen, bu arkadaşımızın benim kendi partilimin ve yakinen tanıdığımız yerigeldiğinde yanında olduğumuz eşimin destek verdiği bir arkadaşımızın olması vebenim kendi partilimin olması, kendi partilimin bunu yapması. Hepsini geçtimahde vefa diye bir şey kalmamış onu gördüm. Hepinize Sevgilerimle.” dedi. Şimdihem CHP’lilerin hem de avukatları merak ettiği bu CHP’li eski ilçe başkanlığıyapmış kişinin kim olduğu.


DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kocaeli eski il jandarma komutanı için beraat kararı

Kocaeli eski il jandarma komutanı için beraat kararı